Pomoc Administracyjna

#REQ0011375

Osoba zatrudniona na tym stanowisku dołączy do Działu Personalnego i zajmować się będzie pomocą w prowadzeniu administracji kadrowo-płacowej pracowników grupy Kramp w Polsce. Praca tymczasowa, na okres około 3 miesięcy.

Główne zadania

  • Pomoc w prowadzeniu dokumentacji pracowniczej zgodnie z obowiązującymi przepisami
  • Pomoc w prowadzeniu akt osobowych pracowników
  • Prowadzenie ewidencji czasu pracy
  • Nadzór nad terminowością badań lekarskich i szkoleń wymaganych przepisami

Nasze oczekiwania

  • Znajomość angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację w biznesi
  • Dobra znajomość pakietu MS Office
  • Bardzo dobra organizacja pracy i duża samodzielność w zakresie powierzonych zadań
  • Nastawienie na pracę zespołową

Co oferujemy?

  • Ciekawą pracę w międzynarodowym środowisku
  • Zatrudnienie na okres około 3 miesięcy
  • Profesjonalne szkolenia i systemowe wdrożenie do pracy
  • Korzystanie z nowoczesnych narzędzi pracy

Proces rekrutacyjny

Jeśli oferta brzmi interesująco, zachęcamy do przesłania cv za pomocą przycisku aplikuj.