Specjalista ds. Kadr i Płac

#REQ0011357

Osoba zatrudniona na tym stanowisku dołączy do Działu Personalnego i zajmować się będzie prowadzeniem admiracji kadrowo-płacowej pracowników grupy Kramp w Polsce.

Jeśli szukasz stabilnej pracy i angażujesz się w to co robisz, to właśnie Ciebie szukamy. Nie wahaj się, prześlij swoje cv i dołącz do naszego zespołu!

Główne zadania

  • Prowadzenie dokumentacji pracowniczej zgodnie z obowiązującymi przepisami
  • Prowadzenie akt osobowych pracowników
  • Współuczestnictwo w naliczaniu wynagrodzeń
  • Prowadzenie ewidencji czasu pracy
  • Nadzór nad terminowością badań lekarskich i szkoleń wymaganych przepisami
  • Sporządzanie raportów dotyczących danych kadrowych i płacowych
  • Wystawianie zaświadczeń o zatrudnieniu i zarobkach dla pracowników
  • Obsługa pozapłacowych benefitów pracowniczych

Nasze oczekiwania

  • Wykształcenie minimum średnie
  • Znajomość angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację w biznesie
  • Doświadczenia na podobnym stanowisku, w średniej lub dużej firmie
  • Znajomość przepisów prawa pracy, podatkowych oraz ubezpieczeń społecznych
  • Wiedza i doświadczenie z zakresu naliczania wynagrodzeń
  • Dobra znajomość pakietu MS Office, szczególnie Excel
  • Bardzo dobra organizacja pracy i duża samodzielność w zakresie powierzonych zadań
  • Elastyczność, gotowość dostosowywania się do zmieniających się potrzeb biznesowych
  • Nastawienie na pracę zespołową

Co oferujemy?

  • Ciekawą pracę w międzynarodowym środowisku
  • Profesjonalne szkolenia i systemowe wdrożenie do pracy
  • Jasno określoną ścieżkę rozwoju
  • Korzystanie z nowoczesnych narzędzi pracy
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Nagrodę roczną uzależnioną od wyników KRAMP
  • Atrakcyjny pakiet socjalny (prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do Karty Multisport, fundusz socjalny)