Specjalista ds. Personalnych / HR Specialist

#REQ0010520

Osoba zatrudniona na tym stanowisku dołączy do Działu Personalnego i zajmować się będzie prowadzeniem admistracji kadrowo-płacowej pracowników grupy Kramp

w Polsce i Europie Wschodniej.

Jeśli szukasz stabilnej pracy i angażujesz się w to co robisz, to właśnie Ciebie szukamy. Prześlij swoje cv i dołącz do naszego zespołu!

Główne zadania

•         Prowadzenie dokumentacji pracowniczej zgodnie z obowiązującymi przepisami

•         Prowadzenie akt osobowych pracowników

•         Współuczestnictwo w naliczaniu wynagrodzeń

•         Prowadzenie ewidencji czasu pracy

•         Nadzór nad terminowością badań lekarskich i szkoleń wymaganych przepisami

•         Sporządzanie raportów dotyczących danych kadrowych i płacowych

•         Wystawianie zaświadczeń o zatrudnieniu i zarobkach dla pracowników

•         Obsługa pozapłacowych benefitów pracowniczych

Nasze oczekiwania

•         Wykształcenie minimum średnie

•         Znajomość angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację w biznesie

•         Doświadczenia na podobnym stanowisku w średniej lub dużej firmie

•         Bardzo dobra znajomość przepisów prawa pracy, podatkowych oraz ubezpieczeń społecznych

•         Wiedza i doświadczenie z zakresu naliczania wynagrodzeń

•         Znajomość programu Płatnik (TETA Kadry i Płace i/lub Workday będzie dodatkowym atutem)

•         Dobra znajomość pakietu MS Office, szczególnie Excel

•         Bardzo dobra organizacja pracy i duża samodzielność w zakresie powierzonych zadań

•         Elastyczność, gotowość dostosowywania się do zmieniających się potrzeb biznesowych

•         Nastawienie na pracę zespołową

Co oferujemy?

•         Ciekawą pracę w międzynarodowym środowisku

•         Profesjonalne szkolenia i systemowe wdrożenie do pracy

•         Jasno określoną ścieżkę rozwoju

•         Korzystanie z nowoczesnych narzędzi pracy

•         Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

•         Nagrodę roczną uzależnioną od wyników grupy KRAMP

•         Atrakcyjny pakiet socjalny (prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do karty Multisport, fundusz socjalny)

Proces rekrutacyjny

Jeśli oferta brzmi interesująco, zachęcamy do przesłania cv za pomocą przycisku aplikuj.

Kontakt

W razie pytań prosimy o kontakt z naszym rekruterem – Anią Trenogow, anna.trenogow@kramp.com