Konsultant ds. Rozwoju Sieci Detalicznej / Ekspansji Franczyzy

#REQ0010409

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie częścią zespołu Działu Rozwoju Sieci Detalicznej, który odpowiada za zarządzanie i rozwój sieci na terenie całego kraju, w tym pozyskiwanie nowych Partnerów Biznesowych w ramach systemu franczyzowego. Obszar działania będzie obejmował województwa: podlaskie, mazowieckie, lubelskie i część podkarpackiego - w sumie około 20 sklepów własnych i franczyzowych.

Główne zadania

  • Rozwój i zarządzanie siecią sklepów własnych na podległym terenie
  • Realizacja planów sprzedażowych zgodnie z przyjętą strategią firmy
  • Pozyskiwanie nowych Partnerów Biznesowych w ramach systemu franczyzowego
  • Wsparcie biznesowe i operacyjne dla franczyzobiorców w prowadzeniu placówek franczyzowych
  • Zarządzanie pracownikami w podległych punktach sprzedaży
  • Budowanie i utrzymywanie relacji z aktualnymi oraz potencjalnymi klientami
  • Wymiana informacji oraz aktywna współpraca ze wszystkimi działami firmy

Nasze oczekiwania

  • Wykształcenie wyższe techniczne lub ekonomiczne
  • Min. 2-letnie doświadczenie w sprzedaży lub w zarządzaniu sprzedażą w obszarze retail
  • Wiedza i umiejętności z zakresu analizy finansowej
  • Dobra znajomość pakietu Ms Office
  • Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem
  • Umiejętności ustalania priorytetów, zdolności organizacyjne, samodzielność
  • Komunikatywność, łatwość nawiązywania kontaktów i prowadzenia rozmów

Co oferujemy?

  • Ciekawą pracę w międzynarodowym środowisku
  • Profesjonalne szkolenia i systemowe wdrożenie do pracy
  • Jasno określoną ścieżkę rozwoju
  • Korzystanie z nowoczesnych narzędzi pracy
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Nagrodę roczną uzależnioną od wyników KRAMP
  • Atrkacyjny pakiet socjalny (prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do Karty Multisport, fundusz socjalny)

Proces rekrutacyjny

Jeśli oferta brzmi interesująco, zachęcamy do przesłania cv za pomocą przycisku aplikuj.

Kontakt

W razie pytań prosimy o kontakt z naszym rekruterem – Anią Trenogow, anna.trenogow@kramp.com