Retail Consultant / Konsultant ds. Rozwoju Sieci Detalicznej

#REQ0010316

Obszar województw: śląskie, małoposkie i świętokrzyskie

Czym będziesz się zajmować?

Osoba na tym stanowisku będzie częścią zespołu Działu Rozwoju Sieci Detalicznej, który odpowiada za zarządzanie i rozwój sieci na terenie całego kraju, w tym pozyskiwanie nowych Partnerów Biznesowych w ramach systemu franczyzowego.

Co oferujemy?
·  Ciekawą pracę w międzynarodowym środowisku

·  Profesjonalne szkolenia i systemowe wdrożenie do pracy

·  Jasno określoną ścieżkę rozwoju

·  Korzystanie z nowoczesnych narzędzi pracy

·  Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

·  Nagrodę roczną uzależnioną od wyników KRAMP

·  Pakiet opieki medycznej (koszty składki pokrywa w pełni Pracodawca)

·  Fundusz Socjalny

·  Dofinansowanie do Kart Multisport

Główne zadania
·  Rozwój i zarządzanie siecią sklepów własnych na podległym terenie

·  Realizacja planów sprzedażowych zgodnie z przyjętą strategią firmy

·  Weryfikacja i ocena potencjału rynku pod względem rozwoju biznesowego sieci

·  Pozyskiwanie nowych Partnerów Biznesowych w ramach systemu franczyzowego

·  Wsparcie biznesowe i operacyjne dla franczyzobiorców w prowadzeniu placówek franczyzowych

·  Zarządzanie pracownikami w podległych punktach sprzedaży

·  Budowanie i utrzymywanie relacji z aktualnymi oraz potencjalnymi klientami i innymi partnerami biznesowymi, wzmacnianie wizerunku marki na rynku detalicznym

·  Wymiana informacji oraz aktywna współpraca ze wszystkimi działami firmy

Nasze oczekiwania
·  Wykształcenie wyższe techniczne lub ekonomiczne

·  Min. 2-letnie doświadczenie w sprzedaży lub w zarządzaniu sprzedażą w obszarze retail

·  Wiedza i umiejętności z zakresu analizy finansowej

·  Dobra znajomość pakietu Ms Office

·  Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

·  Umiejętności ustalania priorytetów, zdolności organizacyjne, samodzielność

·  Zdolności analityczne oraz skuteczność rozwiązywania problemów

·  Nastawienie na klienta

·  Komunikatywność, łatwość nawiązywania kontaktów i prowadzenia rozmów