Elektomechanik/Electromechanic

#REQ0010227

Poszukujemy energicznej osoby z wiedzą techniczną w zakresie elektomechaniki, która chciałaby dołączyć do naszego zespołu i wspierać codzienne prace związane z naprawą i konserwacją linii logistycznych. Doświadczenie na podobnym stanowisku będzie mile widziane (1-2lata), ale chętnie rozważymy również kandydatów, którzy szukają pierwszej pracy w zawodzie mechanika/automatyka.

Brzmi ciekawie? Nie wahaj się, prześlij swoje cv i dołącz do naszego zespołu!

Główne zadania:

  • Konserwacja i obsługa systemów logistycznych, szybka naprawa usterek technicznych oraz wykonywanie konserwacji zapobiegawczej
  • Wdrażanie nowych systemów logistycznych oraz zapobieganie awariom technicznym w systemach logistycznych
  • Rozwiązywanie awarii sprzętu lub oprogramowania w procesie logistycznym
  • Dokumentowanie błędów/konserwacji w systemie na podstawie metody Case-Based Reasoning
  • Przestrzeganie przepisów i zasad bezpieczeństwa oraz terminowa realizacja powierzonych zadań
  • Realizowanie kluczowych wskaźników efektywności (KPI)

Nasze oczekiwania:

  • Wykształcenie techniczne, mile widziani także studenci lub absolwenci kierunków technicznych chcący zdobyć pierwsze doświadczenie zawodowe
  • Praktyczna wiedza z zakresu mechaniki i automatyki
  • Umiejętność czytania schematów elektrycznych
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację w biznesie

Oferujemy:

  • Ciekawą pracę w międzynarodowym środowisku
  • Profesjonalne szkolenia i systemowe wdrożenie do pracy
  • Jasno określoną ścieżkę rozwoju
  • Korzystanie z nowoczesnych narzędzi pracy
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Nagrodę roczną uzależnioną od wyników KRAMP
  • Atrakcyjny pakiet socjalny (prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do Karty Multisport, fundusz socjalny)

Proces rekrutacyjny

Jeśli oferta brzmi interesująco, zachęcamy do przesłania cv za pomocą przycisku aplikuj.

Kontakt

W razie pytań prosimy o kontakt z naszym rekruterem – Anią Trenogow, anna.trenogow@kramp.com