Automatyk Utrzymania Ruchu | Logistic Specialist Service Technician

#REQ0010227

Główne zadania:

  • Konserwacja i obsługa systemów logistycznych, szybka naprawa usterek technicznych oraz wykonywanie konserwacji zapobiegawczej
  • Terminowa realizacja prac konserwacji zapobiegawczej przy jednoczesnym zachowaniu wysokich standardów oraz wysokiego poziomu dostępności instalacji
  • Wdrażanie nowych systemów logistycznych oraz zapobieganie awariom technicznym w systemach logistycznych
  • Rozwiązywanie awarii sprzętu lub oprogramowania w procesie logistycznym
  • Stałe wprowadzanie udoskonaleń w instalacjach logistycznych
  • Dokumentowanie błędów/konserwacji w systemie na podstawie metody Case-Based Reasoning
  • Przestrzeganie przepisów i zasad bezpieczeństwa oraz terminowa realizacja powierzonych zadań
  • Realizowanie kluczowych wskaźników efektywności (KPI)

Nasze oczekiwania:

  • Wykształcenie techniczne, mile widziani także studenci kierunków technicznych
  • Techniczne doświadczenie zawodowe zdobyte w obszarze związanym z automatyką lub serwisem urządzeń
  • Wiedza z zakresu PLC, elektrotechniki, mechaniki i Siemes S7
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Mile widziana znajomość systemu Golem

Oferujemy:

  • Ciekawą pracę w międzynarodowym środowisku
  • Profesjonalne szkolenia i systemowe wdrożenie do pracy
  • Jasno określoną ścieżkę rozwoju
  • Korzystanie z nowoczesnych narzędzi pracy
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Nagrodę roczną uzależnioną od wyników KRAMP
  • Fundusz Socjalny
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Dofinansowanie do Kart Multisport
  • Dofinansowanie do posiłków w kantynie firmowej