Security Operator

#REQ0012778

Zostań strażnikiem cyberświata naszej firmy i aplikuj na stanowisko SECURITY OPERATOR! Aktualnie poszukujemy nowej osoby do naszego zespołu ds. bezpieczeństwa.

Twój zakres obowiązków:

  • Odpowiedzialność za rozwiązywanie incydentów związanych z bezpieczeństwem użytkowników i systemów Kramp, analiza obszarów bezpieczeństwa i informacji w zakresie cyberzagrożeń,
  • Monitorowanie działań użytkowników w systemach informatycznych i wykr wanie naruszeń,
  • Współpraca z zespołem IT w celu tworzenia i egzekwowania zasad bezpieczeństwa,
  • Cykliczne zadania związane z procesami i procedurami bezpieczeństwa, opracowywanie i aktualizacja dokumentacji,
  • Wdrażanie działań usprawniających procesy bezpieczeństwa, takich jak aktualizacje, modernizacje systemów oraz udział w projektach i procesach związanych z cyberbezpieczeństwem.

Nasze oczekiwania:

  • Doświadczenie techniczne w branży IT, mile widziane w obsłudze rozwiązań bezpieczeństwa IT (np. narzędzia Microsoft, administracja chmurą Microsoft Azure/365),
  • Wykształcenie kierunkowe z obszaru IT lub podobne,
  • Ogólna wiedza na temat technologii IT oraz chęć pogłębiania wiedzy z obszaru cyberbezpieczeństwa
  • Umiejętności analityczne, komunikacyjne i interpersonalne,
  • Samodzielność, odpowiedzialność i dobra organizacja pracy,
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego.

Co oferujemy?

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Pracę w międzynarodowym środowisku,
  • Pracę w modelu hybrydowym,
  • Nowoczesne narzędzia pracy,
  • Możliwość uczestniczenia w kursie doszkalających język angielski oraz szkolenia podnoszące kompetencje,
  • Roczną nagrodę KRAMP uzależnioną od wyników firmy (zgodnie z wewnętrznym regulaminem).
  • Pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do Karty Multisport, dofinansowanie posiłków na kantynie, wydarzenia integracyjne).

Dołącz do Kramp! It’s that easy!