Account Manager (Polska Południowo-Wschodnia)

#REQ0012606

Dołącz do naszego zespołu jako Account Manager i weź udział w budowaniu długoterminowych relacji z naszymi klientami, osiągając jednocześnie cele sprzedażowe poprzez rozwiązania dopasowane do ich indywidualnych potrzeb! Jako lider w swojej dziedzinie, będziesz miał kluczowe znaczenie dla zarządzania terytorium sprzedaży, maksymalizacji zysków oraz ścisłej współpracy z zespołem ekspertów ds. sprzedaży.

Dołącz do nas i bądź częścią naszego sukcesu!

Główne zadania:

  • Budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji biznesowych z klientami, głównie biznes B2B, aktywne pozyskiwanie, analiza potrzeb oraz kompleksowa obsługa klientów zgodnie ze standardami oraz polityką sprzedaży KRAMP,
  • Współpraca z działami firmy w celu optymalizacji procesów sprzedaży,
  • Odpowiedzialność za realizację planów sprzedażowych zgodnie z określonymi wymaganiami, realizacja wskaźników KPI.
  • Profesjonalne doradztwo w zakresie oferty produktowej, wsparcie techniczne, aktywny udział w szkoleniach, prezentacjach, promowanie sprzedaży
    e-commerce,
  • Kreowanie pozytywnego wizerunku firmy i zapewnienie profesjonalnej obsługi.

Nasze oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe, techniczne/biznesowe lub pokrewne wykształcenie średnie/zawodowe,
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku, we współpracy z klientem B2B, mile widziane w branży agro, branży technicznej,
  • Dobra znajomość produktu i lokalnego rynku,
  • Bardzo dobra komunikacja oraz umiejętność nawiązywania i utrzymywania relacji
    z Klientem,
  • Postawa nastawiona na poszukiwanie nowych rozwiązań i wsparcie biznesu,
  • Umiejętność wyznaczania i osiągania celów, definiowania zadań,
  • Otwartość na pracę w terenie,
  • Wysoka motywacja w realizacji zadań i zdecydowanie w osiąganiu celów biznesowych.

Oferujemy:

  • Pracę w międzynarodowym środowisku,
  • Profesjonalne szkolenia i systemowe wdrożenie do pracy,
  • Jasno określoną ścieżkę rozwoju ,
  • Nowoczesne narzędzia pracy, w tym auto służbowe,
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę ,
  • Nagrodę roczną uzależnioną od wyników KRAMP,
  • Prywatną opiekę medyczną,
  • Dofinansowanie do Karty Multisport

Jeśli jesteś zainteresowany powyższym opisem roli i wymaganiami, prosimy skorzystać z przycisku aplikacji i przesłać swoje CV. Masz pytanie dotyczące tej oferty pracy? Proszę nie wahaj się skontaktować z Martą Pospieszyńską (Specjalistka ds. Pozyskiwania Talentów). Email:marta.pospieszynska@kramp.com