Specjalista ds. Rozliczeń

#REQ0013186

Nasz 9-osobowy Zespół Faktur Kosztowych jest częścią Centrum Usług Wspólnych Grupy Kramp. Na co dzień wspiera odziały firmy w 20 różnych lokalizacjach na terenie Europy kontrolując i księgując faktury kosztowe. Aby skutecznie realizować powierzone nam zadania, potrzebujemy dodatkowych zasobów, w związku z tym poszukujemy nowego członka zespołu na stanowisko:

SPECJALISTA DS. ROZLICZEŃ

Twoje zadania:

  • Procesowanie i akceptacja dokumentów kosztowych, tj. faktur kosztowych, faktur inwestycyjnych, delegacji pracowniczych i innych dokumentów, które stanowią podstawę do sporządzania sprawozdań finansowych,
  • Rzetelne sprawdzanie, weryfikacja dokumentów kosztowych pod względem merytorycznym, formalnym i rachunkowym,
  • Ścisły kontakt z pozostałymi Działami firmy (faktur transportowych, płatności, zakupowym, lokalnymi działami księgowości),
  • Przygotowywanie raportów i analiz, w szczególności w programie EXCEL,
  • Współpraca z koordynatorami z zewnątrz w zakresie procesowanych dokumentów/procesu.

Czego oczekujemy od Ciebie?

  • Praktycznej wiedzy z zakresu księgowości i finansów,
  • Doświadczenia na podobnym stanowisku (mile widziane),
  • Wykształcenia wyższego lub w trakcie studiów,
  • Znajomości angielskiego umożliwiającej swobodną komunikację w biznesie,
  • Praktycznej znajomości pakietu  MS Office,
  • Wysokich zdolności analitycznych,
  • Komunikatywności oraz szybkiej adaptacji do zmian,
  • Bardzo dobrej organizacji pracy i samodzielności w działaniu,
  • Umiejętność ustalania priorytetów i pracy pod presją czasu.

Co oferujemy?

  • Ciekawą pracę w międzynarodowym środowisku,
  • Profesjonalne szkolenia i systemowe wdrożenie do pracy,
  • Jasno określoną ścieżkę rozwoju,
  • Korzystanie z nowoczesnych narzędzi pracy,
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Nagrodę roczną uzależnioną od wyników KRAMP,
  • Atrakcyjny pakiet socjalny (prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do karty Multisport, fundusz socjalny), kantyna.

Jeśli jesteś zainteresowany / zainteresowana powyższym opisem roli i wymaganiami, prosimy skorzystać z przycisku aplikacji i przesłać swoje CV. Masz pytanie dotyczące tej oferty pracy? Proszę nie wahaj się skontaktować z Martą Pospieszyńską (Talent Acquisition Specialist). Email:marta.pospieszynska@kramp.com

Stare Miasto (PL)