Graphic Designer

#REQ0012608

Zastanawiałeś się, jakie historie można opowiedzieć za pomocą kształtów, kolorów i obrazów? Czy Twoją pasją jest tworzenie wizualnych komunikatów, które wnoszą coś więcej niż tylko słowa? Jeśli tak, mamy dla Ciebie ekscytującą możliwość!

Poszukujemy kreatywnego umysłu na stanowisko Grafika, który dołączy do naszego zespołu w firmie Kramp. Tworzymy nie tylko grafiki, ale także wizualne opowieści, które oddają ducha naszej marki i wspierają nasz biznes. Jesteśmy przekonani, że grafika ma moc przekazywania emocji i wartości w sposób, który potrafi poruszyć ludzi.

Główne zadania:

  • Tworzenie wyjątkowych projektów graficznych zarówno online (strony internetowe, media społecznościowe) jak i offline (ulotki, plakaty, broszury), które staną się przekaźnikami naszej marki
  • Codzienny kontakt z działami marketingu zlokalizowanych w różnych krajach Europy
  • Tworzenie komunikacji marketingowej opartej na różnych szablonach i identyfikacjach marki
  • Przygotowywanie etykiet i opakowań na produkty dla branży
  • Projektowanie elementów graficznych opakowań

Nasze oczekiwania:

  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Znajomość obsługi oprogramowania InDesign, Photoshop, Illustrator
  • Mile widziana wiedza z zakresu AfterEffects i PremierPro
  • Doświadczenie w realizacji projektów graficznych
  • Umiejętność połączenia pasji twórczej z profesjonalizmem zawodowym
  • Kreatywność, samodzielność i zaangażowanie w działaniu
  • Komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole

Co oferujemy?

  • Ciekawą pracę w międzynarodowym środowisku
  • Profesjonalne szkolenia i systemowe wdrożenie do pracy
  • Jasno określoną ścieżkę rozwoju
  • Korzystanie z nowoczesnych narzędzi pracy
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Nagrodę roczną uzależnioną od wyników KRAMP
  • Fundusz Socjalny
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Dofinansowanie do Kart Multisport
  • Dofinansowanie do posiłków w kantynie firmowej