Inbound Team Manager

#REQ0010150

Główne zadania:

  • Odpowiedzialność za prawidłowe działanie zespołu Inbound
  • Zapewnienie prawidłowości procesów przyjęcia i alokacji produktów zapewniających wysoką jakość obsługi klienta
  • Zarządzanie zespołem pracowników
  • Odpowiedzialność za jakość i terminowość wykonywanych zadań.
  • Wspieranie i rozwój pracowników w zespole Inbound
  • Optymalizacja procesów w dziale i koordynowanie procesów między odpowiednimi działami Kramp.
  • Umiejętne formułowanie i optymalizacja procesów w celu zwiększenia efektywności działania
  • Realizowanie projektów zespołu ds. zarządzania logistyką.
  • Nadzór nad przestrzeganiem zasad BHP i ppoż w magazynie.
  • Realizacja wyznaczonych KPI.

Nasze oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe w zakresie logistyki.
  • Dobra znajomość pakietu MS Office oraz łatwa przyswajalność innych programów.
  • Znajomość nowoczesnych zasad gospodarki magazynowej
  • Doskonałe umiejętności interpersonalne, organizacyjne i decyzyjne
  • Biegła znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie.
  • Bardzo dobra organizacja czasu pracy własnej i zespołu.
  • Znajomość narzędzia Lean Six-Sigma
  • Umiejętność delegowania zadań.
  • Zaangażowanie, sumienność, umiejętność podejmowania decyzji pod presją czasu.
  • Ukończone kursy i szkolenia będą dodatkowym atutem.
  • Umiejętność współpracy z osobami z różnych poziomów organizacji.

Co oferujemy?

•    Ciekawą pracę w międzynarodowym środowisku

•    Profesjonalne szkolenia i systemowe wdrożenie do pracy

•    Jasno określoną ścieżkę rozwoju

•    Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

•    Nagrodę roczną uzależnioną od wyników KRAMP

•    Pakiet opieki medycznej (koszty składki pokrywa w pełni Pracodawca)

•    Fundusz Socjalny

•    Dofinansowanie do Kart Multisport

•    Narzędzia niezbędne do pracy (komputer, telefon, samochód)