Health, Safety and Environment Specialist / Specjalista ds. Bezpieczeństwa i Higieny Pracy

#REQ0010037

W związku z dynamicznym rozwojem firmy Kramp poszukujemy osoby na stanowisko:

Specjalista ds. Bezpieczeństwa i Higieny Pracy
W siedzibie firmy- w Modle Królewskiej k. Konina

Co oferujemy?

  • Ciekawą pracę w międzynarodowym środowisku
  • Profesjonalne szkolenia i systemowe wdrożenie do pracy
  • Jasno określoną ścieżkę rozwoju
  • Korzystanie z nowoczesnych narzędzi pracy
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Nagrodę roczną uzależnioną od wyników KRAMP
  • Fundusz Socjalny
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Dofinansowanie do Kart Multisport
  • Dofinansowanie do posiłków w kantynie firmowe

Główne zadania:

  • Kształtowanie polityki QHSE w oparciu o wymogi prawne
  • Zarządzanie działaniami jako Lider Projektu w Zespole ds. Jakości i Komitecie BHP
  • Zarządzanie działaniami jako Inspektor ds. Profilaktyki, takimi jak: zarządzanie ryzykiem, warunki pracy i środki, zarządzanie incydentami roboczymi oraz inicjowanie audytów
  • Tworzenie kultury bezpiecznej pracy i systemu bezpieczeństwa
  • Udzielanie proaktywnych porad dotyczących tematów związanych z QHSE
  • Tworzenie i udostępnianie informacji na temat procedur i instrukcji pracy
  • Realizacja wyznaczonych KPI

Nasze oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe (mile widziane pokrewne kierunki)
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Minimum 1 rok doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • Doświadczenie we wdrażaniu systemów jakości
  • Znajomość pakietu MS Office
  • Komunikatywność, łatwość nawiązywania kontaktów oraz sumienność