Logistic Specialist Service Technican / Automatyk Utrzymania Ruchu

#REQ0010036

Co oferujemy?

  • Ciekawą pracę w międzynarodowym środowisku
  • Profesjonalne szkolenia i systemowe wdrożenie do pracy
  • Jasno określoną ścieżkę rozwoju
  • Korzystanie z nowoczesnych narzędzi pracy
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Nagrodę roczną uzależnioną od wyników KRAMP
  • Fundusz Socjalny
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Dofinansowanie do Kart Multisport
  • Dofinansowanie do posiłków w kantynie firmowe

Główne zadania:

  • Przeprowadzanie zaplanowanej konserwacji zapobiegawczej w odniesieniu do całego wyposażenia obiektu
  • Szybkie reagowanie na awarie, komunikacja ze stronami, których dotyczy problem, oraz skuteczne usuwanie wszelkich usterek
  • Działanie na rzecz ciągłego wprowadzania udoskonaleń poprzez wyciąganie wniosków z awarii oraz przesyłanie uwag i sugestii dotyczących udoskonaleń
  • Zapewnianie wysokiego poziomu dostępności sprzętu klientom wewnętrznym

Nasze oczekiwania:

  • Znajomość wskaźników całkowitej efektywności wyposażenia (OEE) i jego wydajności
  • Doświadczenie w pracy przy planowaniu proaktywnych prac konserwacyjnych i rejestrowaniu zadań reaktywnych
  • Znajomość wymagań dotyczących zachowania zgodności z przepisami
  • Doświadczenie w pełnieniu funkcji mentora i wspieraniu rozwoju młodszych techników
  • Umiejętność pracy z maszynami drukującymi i etykietującymi
  • Doświadczenie w zarządzaniu wykonawcami zewnętrznymi
  • Gotowość do pracy zmianowej

Oczekiwane kwalifikacje:

  • Duże umiejętności w zakresie urządzeń elektrycznych i mechanicznych i co najmniej 3-letnie doświadczenie w automatyce lub złożonych środowiskach ze zmechanizowanym sprzętem do przenoszenia towarów
  • Potwierdzona w praktyce umiejętność nadzorowania innych osób w zespole i wpływania na ich postępowanie
  • Solidne podstawy wiedzy w zakresie systemów kontroli opartych na sterownikach PLC
  • Doświadczenie w pracy z maszynami sortującymi
  • Komunikatywna znajomość j. angielskiego
  • Potwierdzona w praktyce umiejętność jednoczesnej realizacji kilku różnych projektów i prac oraz nadawania im priorytetów