Stock Controller

#REQ0009995

Czym będziesz się zajmować?

Osoba na tym stanowisku będzie częścią zespołu Stock Management, który odpowiada za składanie zamówień do dostawców krajowych i zagranicznych oraz monitorowanie i uzupełnianie stanów magazynowych.

Co oferujemy?

  • Ciekawą pracę w międzynarodowym środowisku
  • Profesjonalne szkolenia i systemowe wdrożenie do pracy
  • Jasno określoną ścieżkę rozwoju
  • Korzystanie z nowoczesnych narzędzi pracy
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Nagrodę roczną uzależnioną od wyników KRAMP
  • Fundusz Socjalny
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Dofinansowanie do Kart Multisport
  • Dofinansowanie do posiłków w kantynie firmowej

Główne zadania:

  • Składanie zamówień do dostawców krajowych i zagranicznych,
  • Monitorowanie terminowej realizacji dostaw
  • Analiza stanów magazynowych i uzupełnianie zapasów,
  • Wprowadzanie oraz aktualizacja danych w systemie, prowadzenie wymaganej dokumentacji zakupowej
  • Utrzymywanie i ciągłe doskonalenie relacji z dostawcami,
  • Proponowanie usprawnień i zmian w celu optymalizacji łańcucha dostaw
  • Współpraca z innymi działami firmy.

Nasze oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne lub ekonomiczne,
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • Minimum 1 rok doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • Umiejętność pracy pod presją czasu,
  • Umiejętności ustalania priorytetów, zdolności organizacyjne, samodzielność,
  • Zdolności analityczne oraz skuteczność rozwiązywania problemów,
  • Nastawienie na klienta,
  • Komunikatywność, łatwość nawiązywania kontaktów i prowadzenia rozmów.