Grafik Komputerowy / Graphic Designer

#REQ0009850

Co oferujemy?

  • Ciekawą pracę w międzynarodowym środowisku
  • Profesjonalne szkolenia i systemowe wdrożenie do pracy
  • Jasno określoną ścieżkę rozwoju
  • Korzystanie z nowoczesnych narzędzi pracy
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Nagrodę roczną uzależnioną od wyników KRAMP
  • Fundusz Socjalny
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Dofinansowanie do Kart Multisport
  • Dofinansowanie do posiłków w kantynie firmowej

Główne zadania:

  • tworzenie i produkcja materiałów marketingowych offline i online
  • tworzenie komunikacji marketingowej opartej na różnych szablonach i identyfikacjach marki, lub:
  • tworzenie etykiet i opakowań na produkty dla branży
  • projektowanie elementów graficznych opakowań

Nasze oczekiwania:

  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Znajomość obsługi oprogramowania InDesign, Photoshop, Illustrator
  • Doświadczenie w realizacji projektów graficznych
  • Umiejętność połączenia pasji twórczej z profesjonalizmem zawodowym
  • Kreatywność, samodzielność i zaangażowanie w działaniu
  • Komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole