Operational Purchaser / Specjalista ds. Zakupów

#REQ0009736

Dla dalszego dynamicznego rozwoju Kramp poszukujemy osoby na stanowisko:

Specjalista ds. Zakupów
w siedzibie firmy – w Modle Królewskiej k. Konina

Czym będziesz się zajmować?

Osoba na tym stanowisku będzie częścią zespołu Działu Zakupu, który odpowiada za składanie zamówień do dostawców krajowych i zagranicznych oraz monitorowanie i uzupełnianie stanów magazynowych.

Co oferujemy?

•    Ciekawą pracę w międzynarodowym środowisku
•    Profesjonalne szkolenia i systemowe wdrożenie do pracy
•    Jasno określoną ścieżkę rozwoju
•    Korzystanie z nowoczesnych narzędzi pracy
•    Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
•    Nagrodę roczną uzależnioną od wyników KRAMP
•    Fundusz Socjalny
•    Prywatną opiekę medyczną
•    Dofinansowanie do Kart Multisport
•    Dofinansowanie do posiłków w kantynie firmowej

Główne zadania:

•    Składanie zamówień do dostawców krajowych i zagranicznych,
•    Monitorowanie terminowej realizacji dostaw
•    Analiza stanów magazynowych i uzupełnianie zapasów,
•    Wprowadzanie oraz aktualizacja danych w systemie, prowadzenie wymaganej dokumentacji zakupowej
•    Utrzymywanie i ciągłe doskonalenie relacji z dostawcami,
•    Proponowanie usprawnień i zmian w celu optymalizacji łańcucha dostaw
•    Współpraca z innymi działami firmy.

Nasze oczekiwania:

•    Wykształcenie wyższe techniczne lub ekonomiczne,
•    Bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
•    Umiejętność pracy pod presją czasu,
•    Umiejętności ustalania priorytetów, zdolności organizacyjne, samodzielność,
•    Zdolności analityczne oraz skuteczność rozwiązywania problemów,
•    Nastawienie na klienta,
•    Komunikatywność, łatwość nawiązywania kontaktów i prowadzenia rozmów.

Zgłoszenia (CV i list motywacyjny) przyjmujemy jedynie drogą elektroniczną za pośrednictwem strony internetowej www.karierawkramp.pl (przycisk Aplikuj)

Odpowiadamy wyłącznie na wybrane oferty.

Ofert niewykorzystanych nie zwracamy.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Kramp  Sp. z o.o.  oraz pozostałe spółki kapitałowe grupy Kramp  na potrzeby niniejszego procesu rekrutacyjnego oraz przyszłych rekrutacji zgodnie z treścią art. 6 ust. 1 lit. a RODO (Ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych z dnia 27 kwietnia 2016 roku). Równocześnie oświadczam, że poinformowano mnie, iż: - Administratorem moich danych osobowych jest Kramp Sp. z o.o.  z siedzibą w Modle Królewskiej; - Mam prawo do dostępu do swoich danych, jak również ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania; - Mam prawo do wycofania zgody w każdym momencie poprzez wysłanie stosownej prośby na adres: IODkramp.pl@kramp.com - Moje dane osobowe będą przetwarzane przez Administratora danych do czasu zakończenia procesów rekrutacyjnych nie dłużej niż 12 miesięcy, chyba że wcześniej wycofam swoją zgodę.