Konsultant ds. Rozwoju Sieci Detalicznej / Retail Consultant

#REQ0009388

Dla dalszego dynamicznego rozwoju Kramp poszukujemy osób na stanowisko:

Konsultant ds. Rozwoju Sieci Detalicznej

  • Województwo Pomorskie
  • Obszar województw: Dolnośląskie, Śląskie, Opolskie
  • Obszar województw: Podkarpackie, Małopolskie

Czym będziesz się zajmować?

Osoba na tym stanowisku będzie częścią zespołu Działu Rozwoju Sieci Detalicznej, który odpowiada za zarządzanie i rozwój sieci na terenie całego kraju, w tym pozyskiwanie nowych Partnerów Biznesowych w ramach systemu franczyzowego.

Co oferujemy?

•    Ciekawą pracę w międzynarodowym środowisku
•    Profesjonalne szkolenia i systemowe wdrożenie do pracy
•    Jasno określoną ścieżkę rozwoju
•    Korzystanie z nowoczesnych narzędzi pracy
•    Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
•    Nagrodę roczną uzależnioną od wyników KRAMP
•    Pakiet opieki medycznej (koszty składki pokrywa w pełni Pracodawca)
•    Fundusz Socjalny
•    Dofinansowanie do Kart Multisport

Główne zadania:

•    Rozwój i zarządzanie siecią sklepów własnych na podległym terenie
•    Realizacja planów sprzedażowych zgodnie z przyjętą strategią firmy
•    Weryfikacja i ocena potencjału rynku pod względem rozwoju biznesowego sieci
•    Pozyskiwanie nowych Partnerów Biznesowych w ramach systemu franczyzowego
•    Zarządzanie pracownikami w podległych punktach sprzedaży
•    Budowanie i utrzymywanie relacji z aktualnymi oraz potencjalnymi klientami i innymi partnerami biznesowymi, wzmacnianie wizerunku marki na rynku detalicznym
•    Wymiana informacji oraz aktywna współpraca ze wszystkimi działami firmy

Nasze oczekiwania:

•    Wykształcenie wyższe techniczne lub ekonomiczne
•    Min. 2-letnie doświadczenie w sprzedaży lub w zarządzaniu sprzedażą w obszarze retail
•    Wiedza i umiejętności z zakresu analizy finansowej
•    Dobra znajomość pakietu Ms Office
•    Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem
•    Umiejętności ustalania priorytetów, zdolności organizacyjne, samodzielność
•    Zdolności analityczne oraz skuteczność rozwiązywania problemów
•    Nastawienie na klienta
•    Komunikatywność, łatwość nawiązywania kontaktów i prowadzenia rozmów

Zgłoszenia (CV) przyjmujemy jedynie drogą elektroniczną za pośrednictwem strony internetowej www.karierawkramp.pl (przycisk Aplikuj)

Odpowiadamy wyłącznie na wybrane oferty.

Ofert niewykorzystanych nie zwracamy.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Kramp  Sp. z o.o.  oraz pozostałe spółki kapitałowe grupy Kramp  na potrzeby niniejszego procesu rekrutacyjnego oraz przyszłych rekrutacji zgodnie z treścią art. 6 ust. 1 lit. a RODO (Ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych z dnia 27 kwietnia 2016 roku). Równocześnie oświadczam, że poinformowano mnie, iż: - Administratorem moich danych osobowych jest Kramp Sp. z o.o.  z siedzibą w Modle Królewskiej; - Mam prawo do dostępu do swoich danych, jak również ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania; - Mam prawo do wycofania zgody w każdym momencie poprzez wysłanie stosownej prośby na adres: IODkramp.pl@kramp.com - Moje dane osobowe będą przetwarzane przez Administratora danych do czasu zakończenia procesów rekrutacyjnych nie dłużej niż 12 miesięcy, chyba że wcześniej wycofam swoją zgodę.