Purchase Administrator

#REQ0009339

Czym będziesz się zajmować?

Osoba na tym stanowisku będzie częścią zespołu, który odpowiada za poprawność przepływu dokumentacji związanej z zakupem oraz wsparcie IT

Główne zadania na oferowanym stanowisku:

  • Dbanie o optymalizację procesu obiegu faktur
  • Przygotowywanie i zarządzanie szablonami faktur zakupowych
  • Przygotowywanie raportów i analiz,
  • Wykonywanie testów użytkowych
  • Zarządzanie danymi w Image Capture i skrzynkach pocztowych OUTLOOK
  • Wprowadzanie faktury i korekt zakupowych do systemu
  • Zlecanie płatności i organizowanie przedpłat
  • Sprawdzanie poprawności danych na dokumentach
  • Sprawdzanie cen zakupu i terminów płatności
  • Monitorowanie i rozliczanie różnic w dostawach
  • Bezpośrednie wsparcie dla Operacyjnego Działu Zakupu oraz ścisły kontakt z pozostałymi Działami

Finance & Control SEE

Nasze oczekiwania:

  • Wykształcenie min. średnie o profilu informatycznym
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2
  • Praktyczna znajomość MS Office
  • Wiedza na temat przesyłania informacji o transakcjach biznesowych EDI
  • Umiejętność pracy z regułami OUTLOOK oraz skryptami VBA
  • Znajomość i umiejętność korzystania z języka programowania będzie zaletą
  • Doświadczenie w pracy z Regular Expressions
  • Umiejętność automatycznego przetwarzania faktur w programie Image Capture będzie zaletą
  • Ogólna wiedza z zakresu procedur związanych z handlem
  • Doświadczenie związane z obsługą faktur mile widziane
  • Komunikatywność, łatwość w nawiązywaniu kontaktów
  • Umiejętność ustalania priorytetów oraz samodzielnej pracy
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Zdolność analitycznego rozwiązywania problemów

Co oferujemy?

  • Ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej firmie
  • Rodzinną atmosferę pracy
  • Współpracę z ludźmi pełnymi pasji
  • Profesjonalne szkolenia
  • Korzystanie z nowoczesnych narzędzi pracy
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

Zgłoszenia przyjmujemy jedynie drogą elektroniczną

Kliknij poniżej w przycisk Aplikuj, żeby wysłać swoją aplikację.

Odpowiadamy wyłącznie na wybrane oferty.  Ofert niewykorzystanych nie zwracamy.